O nas

OK TOURS  - 18 rok działalności!

Pierwsze kolonie i obozy nasza firma zaczęła organizować już w 1997 roku jako Alamatur Toruń. Już w dwa lata później dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu Klientów podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu własnej działalności pod własnym szyldem OK. TOURS.

NAJBOGATSZA OFERTA NA RYNKU

W naszej ofercie znajdują się zarówno:

- kolonie dla dzieci od 7 lat,

- tematyczne obozy krajowe dla nastolatków 10-18 lat

- obozy zagraniczne 13-18 lat

obozy dla młodzieży pełnoletniej 18+

BEZPOŚREDNI ORGANIZATOR

WŁASNE KONTRAKTY AUTORSKIE PROGRAMY

Proponujemy naszym Klientom własne oferty a nie oferty innych organizatorów.( wyjatej stanowia wyjazdy do Londynu i na Maltę)  To my jesteśmy organizatorem zawartych w naszym katalogu ofert. Dzięki temu  po pierwsze wiemy wszystko o naszej ofercie i odpowiemy na każde najdziwniejsze pytanie. My jesteśmy gwarantem jakości usług.

# wyjątek  stanowią obozy językowe                                    

SPECJALIZACJA - kolonie i obozy

Od początku naszej działalności zajmujemy się tylko i wyłącznie organizacją  czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Nie zajmujemy się turystyka dorosłych, nie ma zatem niebezpieczeństwa łączenia  dorosłych z grupami młodzieży.

Nastawieni jesteśmy na obsługę wymagającego klienta indywidualnego. Nie łączymy w naszych bazach młodzieży z kontraktów z zakładami pracy i  z przetargów, nie ma równych i równiejszych, wszystkich obowiązują te same reguły te same prawa i przywileje

BEZPIECZEŃSTWO

LICENCJA - OK Tours posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 226.

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA OC ORGANIZATORA – polisa wydana przez firme AXA nr 03 120 019

PITM - biuro jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która dba o zachowanie wysokich standardów przez jej członków.

RZETELNA FIRMA - o jakości biura świadczy także otrzymanie certyfikatu „Rzetelna firma” przyznawanego przez Krajowy Rejestr Długów.

KURATORIUM OŚWIATY– Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy wraz z zakwalifikowaną przez nas kadrą zgłaszane są  do Kuratorium Oswiaty

KADRA

Wypracowaliśmy własny  rygorystyczny system rekrutacji wychowawców, instruktorów i ratowników. Mamy doświadczonych  kierowników.

Współpracujemy z profesjonalnymi szkołami  żeglarskimi, stadninami, szkołami tańca,  szkołami sportów wodnych, firmami eventowymi