دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.

O nas

OK TOURS  - 18 rok działalności!

Pierwsze kolonie i obozy nasza firma zaczęła organizować już w 1997 roku jako Alamatur Toruń. Już w dwa lata później dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu Klientów podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu własnej działalności pod własnym szyldem OK. TOURS.

NAJBOGATSZA OFERTA NA RYNKU

W naszej ofercie znajdują się zarówno:

- kolonie dla dzieci od 7 lat,

- tematyczne obozy krajowe dla nastolatków 10-18 lat

- obozy zagraniczne 13-18 lat

obozy dla młodzieży pełnoletniej 18+

BEZPOŚREDNI ORGANIZATOR

WŁASNE KONTRAKTY AUTORSKIE PROGRAMY

Proponujemy naszym Klientom własne oferty a nie oferty innych organizatorów.( wyjatej stanowia wyjazdy do Londynu i na Maltę)  To my jesteśmy organizatorem zawartych w naszym katalogu ofert. Dzięki temu  po pierwsze wiemy wszystko o naszej ofercie i odpowiemy na każde najdziwniejsze pytanie. My jesteśmy gwarantem jakości usług.

# wyjątek  stanowią obozy językowe                                    

SPECJALIZACJA - kolonie i obozy

Od początku naszej działalności zajmujemy się tylko i wyłącznie organizacją  czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Nie zajmujemy się turystyka dorosłych, nie ma zatem niebezpieczeństwa łączenia  dorosłych z grupami młodzieży.

Nastawieni jesteśmy na obsługę wymagającego klienta indywidualnego. Nie łączymy w naszych bazach młodzieży z kontraktów z zakładami pracy i  z przetargów, nie ma równych i równiejszych, wszystkich obowiązują te same reguły te same prawa i przywileje

BEZPIECZEŃSTWO

LICENCJA - OK Tours posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 226.

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA OC ORGANIZATORA – polisa wydana przez firme AXA nr 03 120 019

PITM - biuro jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która dba o zachowanie wysokich standardów przez jej członków.

RZETELNA FIRMA - o jakości biura świadczy także otrzymanie certyfikatu „Rzetelna firma” przyznawanego przez Krajowy Rejestr Długów.

KURATORIUM OŚWIATY– Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy wraz z zakwalifikowaną przez nas kadrą zgłaszane są  do Kuratorium Oswiaty

KADRA

Wypracowaliśmy własny  rygorystyczny system rekrutacji wychowawców, instruktorów i ratowników. Mamy doświadczonych  kierowników.

Współpracujemy z profesjonalnymi szkołami  żeglarskimi, stadninami, szkołami tańca,  szkołami sportów wodnych, firmami eventowymi