دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.
PYTANIA? DZWOŃ!
(+48) 56 652 12 57
Program:

Rejs żeglarski szkoleniowy 14-18 lat

PROGRAM RAMOWY REJSU:

DZIEŃ 1 Wyjazd autokaru, zgodnie z rozkładem jazdy – patrz str. 4, przyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego MAZURSKIE CHATY w Pieckach w godz.14.00-21.00, przejazd do portu Zanzibar w Skorupkach nad jeziorem Tałtowisko - podział uczestników na wachty, zaokrętowanie na jachtach (w grupach wiekowych), omówienie zasad bezpieczeństwa podczas cumowania/postoju jachtu w porcie. Ognisko integracyjne połączone z kolacją.
DZIEŃ 2-9 w trakcie rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich odbywa się szkolenie praktyczne i teoretyczne na stopień żeglarza jachtowego prowadzone według  rogramu Polskiego Związku Żeglarskiego i zakończone egzaminem – zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministra Sportu i Turystyki.
Wymagania egzaminacyjne: ukończone 14 lat; wniesienie opłaty: 125 zł opłata egzaminacyjna + 25 zł patent; ważna legitymacja szkolna. Wymagane dokumenty do wydania patentu żeglarza jachtowego: zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm; zaświadczenie o zdaniu egzaminu – wzór określa załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dn.09.04.2013 w sprawie uprawiania turystyki wodnej, pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na uprawianie turystyki wodnej w przypadku osoby niepełnoletniej (wystarczy prawidłowe wypełnienie Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika)
DZIEŃ 10 Chrzest żeglarski – pasowanie na żeglarza przez Neptuna władcę mórz i oceanów. Dla każdego uczestnika dyplom z żeglarskim imieniem
DZIEŃ 11 Klar na jachtach, wyokrętowanie uczestników. Wyjazd autokarami po śniadaniu, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

Obowiązkowy odbiór dzieci i młodzieży przez Rodziców lub osoby upoważnione.

Uwaga- w ostatnim turnusie 10 dni / 9 nocy.

Osoby młodsze (12-14lat) mają możliwość wzięcia udziału w rejsie, bez zdobywania patentu.
Rejs ma wtedy charakter bardziej rekreacyjny.

UWAGA- na rejs nie należy zabierać twardych walizek lotniczych oraz plecaków ze stelażem, ze względu na ograniczoną powierzchnię jachtu. Wskazane jest, aby zabrać worek żeglarski, miękką torbę lub plecak bez stelażu. Po jachcie nie wolno się poruszać w obuwiu typu glany lub szpilki!

Niezbędne oraz zalecane wyposażenie uczestnika rejsu – opis na stronie www.ok-tours.pl

Współorganizatorem rejsów żeglarskich jest SPORT PROMOTION.

 

Cena zawiera:

- wszystkie zajęcia programowe (oprócz kosztów egzaminacyjnych na Rejsie Szkoleniowym)
- 10 noclegów na jachtach (w ostatnim turnusie 9 noclegów)
- suchy prowiant na drogę powrotną
- dodatkowe ubezpieczenie NNW
- opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej
- opiekę ratownika
- pamiątkowe gadżety

Cena nie zawiera:

- transportu (autokary lub busy z klimatyzacja)- patrz rozkład jazdy
- prowiantu w drodze na wakacje
- opłaty za prysznice i WC w portach lub na przystaniach ok. 100-150 zł
- obowiązkowej składki 180 zł do kasy jachtowej w dniu przyjazdu przeznaczonej na wyżywienie 3 x dziennie (prowiantowanie i przygotowywanie posiłków to zadanie załogi pod nadzorem Skipper'a) oraz opłaty portowe

- podręcznika "Żeglarz Jachtowy" A. Kolaszewski, P. Świdwiński – 60 zł (zalecany)

Uwagi dodatkowe

MATERIAŁY SZKOLENIOWE
https://www.zeglarstwo.waw.pl/testy.htm

DOJAZD WŁASNY
W przypadku dojazdu własnego do portu  Zanzibar w Skorupkach (gmina Ryn) nad jeziorem Tałtowisko prosimy o przywożenie uczestników od godz. 14.00 pierwszego dnia rejsu i odbiór najpóźniej do godz. 14.00 w dniu wyjazdu.

UWAGA - na rejs nie należy zabierać twardych walizek lotniczych oraz plecaków ze stelażem, ze względu na ograniczoną powierzchnię jachtu. Wskazane jest, aby zabrać worek żeglarski, miękką torbę lub ewentualnie plecak bez stelażu. Po jachcie nie wolno się poruszać w obuwiu typu glany lub szpilki!!!

Niezbędne oraz zalecane wyposażenie uczestnika rejsu

- śpiwór, poduszka

- piżama lub dres do spania

- kurtka, polar, dwa, trzy ciepłe swetry

- dwie, trzy pary spodni

- ciepła bielizna

- czapki, chustka (zimowa i przeciwsłoneczna)

- okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne

- ubranie na upały (T-shirty, krótkie spodenki)

- sztormiak/ubranie przeciwdeszczowe (kurtka i spodnie)

- obuwie trzymające piętę, najlepiej z zakrytymi palcami (trampki, adidasy, kalosze, sandały z rzepami – obuwie musi być wygodne, na miękkiej, gumowej, jasnej podeszwie)

- przybory toaletowe (kosmetyki, dwa ręczniki – kąpielowy i mniejszy, klapki pod prysznic)

- krem z filtrem UV

- dokumenty (dowód tożsamości lub legitymacja szkolna, Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Obozu)

- podręcznik żeglarski, materiały piśmienne (notanik, długopis, ołówek, mazaki, itp.)

- latarka

- rękawiczki żeglarskie

- śpiewnik

- gitara lub inny instrument, na którym grasz

- tel. komórkowy + pokrowiec wodoodporny (Aquapack)

- aparat fotograficzny

- kieszonkowe

Lista niezbędnych rzeczy do spakowania

Rejsy żeglarskie to obozy podczas których mieszkamy na jachtach i żeglujemy po Wielkich Jeziorach Mazurskich: Śniardwy, Niegocin, Mamry, Tałty, Mikołajskie, Bełdany. Trasy rejsów uzależnione są w dużej mierze od warunków atmosferycznych, jednakże przy sprzyjających okolicznościach przybijemy do Sztynortu, Węgorzewa, Mikołajek, Rynu, Giżycka i innych. Odwiedzimy również urokliwe, mało uczęszczane akweny.

UWAGA – ZARAŻAMY PASJĄ ŻEGLARSTWA NA CAŁE ŻYCIE!

Na każdym jachcie okrętujemy załogę i SKIPPER'a – Instruktora Żeglarstwa.

Nasza kadra posiada stosowne uprawnienia żeglarskie, doświadczenie oraz uprawnienia wychowawcy. Instruktor podczas całego rejsu czuwa nad
bezpieczeństwem swojej załogi, przekazując jednocześnie wiedzę i umiejętności niezbędne do doskonalenia trudnej sztuki żeglarstwa.

Wyżywienie w czasie rejsu (3 x dziennie) przygotowywane jest na jachtach przez załogę pod nadzorem Skipper'a. Każdy jacht wyposażony jest w KAMBUZ (segment kuchenny).

W każdym rejsie uczestniczy ratownik WOPR.

Realizowany na bezpiecznych i komfortowych jachtach klasy TWISTER 26. Wszystkie nasze jachty posiadają bogate i komfortowe wyposażenie. Uczestnictwo w tym rejsie umożliwia zdobycie patentu żeglarza jachtowego. Patent ten uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń. Natomiast na morzu do 2 Mm od brzegu pozwala żeglować jachtami o długości do 12 m.

Oferta również dla osób, które pierwszy raz wsiądą na jacht.
Żeglarski Rejs Szkoleniowy, to sposób na przeżycie wspaniałej przygody, pełen atrakcji letni wypoczynek, w czasie którego, poza sztuką żeglowania, uczestnicy
poznają zasady żeglarskiej etykiety, uczą się zdroworozsądkowej samodzielności, koleżeństwa, pracy i funkcjonowania w grupie.
Nasi Klienci otrzymają dostęp do platformy e-learningowej i materiałów szkoleniowych z którymi trzeba się zapoznać rozwiązując testy, przed obozem.
Dzięki temu uczestnicy nie tracą czasu na naukę teorii w czasie rejsu, a tylko ją utrwalają. W czasie rejsu kładziemy bardzo duży nacisk na zajęcia praktyczne.

BE FIRST
Ilość miejsc ograniczona!
do 30.12.2017 -300 zł
do 31.01.2018 -200 zł
do 31.03.2018 -100 zł

SKOT mały -50 zł
SKOT duży -100 zł
Super SKOT -150 zł
RODZEŃSTWO -50 zł
PRZYJACIELE  od -50 zł

Atrakcje
Turnus Cena katalogowa Cena aktualna Dostępne miejsca
Miejscowość Miejsce Godzina odjazdu Dopłata
- wyjazd następnego dnia
75