OK-TOURS 2018 - kolonie i obozy letnie, nad morzem, obozy zagraniczne, młodzieżowe, dla dzieci
PYTANIA? DZWOŃ!
(+48) 56 652 12 57
Program:

MALTA obóz językowy 12-18 lat

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH

Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE

Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem

PROGRAM A (w terminach 1, 3, 5, 7, 9,10)

1 DZIEŃ Wylot na Maltę (obowiązkowy paszport lub dowód osobisty), transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.
2 DZIEŃ Wycieczka na piaszczystą plażę. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok. 10euro. Po powrocie – spacer zapoznawczy po okolicy.
3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, gra terenowa „treasure hunt”, projekcja filmu w języku angielskim i dyskusja – ćwiczenia językowe, wieczorem dyskoteka.
4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, wycieczka do Valletty – stolicy Malty; zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem, dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok 8 EUR), w którym można obejrzeć dzieła Caravaggia, ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania, wieczór integracyjny.
5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, wizyta w Sliemie – jednym z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowym i rozrywkowym wyspy.
6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, następnie warsztaty językowe – dodatkowe zajęcia językowe na wybrany temat, potem wyjazd do Mdiny i Rabatu. Zwiedzanie miast z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Mdina – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. Rabat – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła, ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania, wieczorem gry i zabawy.
7 DZIEŃ Wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo – Comino, plażowanie na malowniczej „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok. 10 EUR.
8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

PROGRAM B (w terminach 2,4,6,8)

1 DZIEŃ Wylot na Maltę (obowiązkowy paszport lub dowód osobisty), transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.
2 DZIEŃ Wycieczka na piaszczystą plażę. Uwaga - koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok. 10 EUR. Po powrocie – spacer zapoznawczy po okolicy.
3 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, gra terenowa „treasure hunt”, projekcja filmu w języku angielskim i dyskusja – ćwiczenia językowe, wieczorem dyskoteka.
4 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, następnie warsztaty językowe – dodatkowe zajęcia językowe na wybrany temat. Po południu – plażowanie, wieczorem – wyjazd
do Mdiny, dawnej stolicy Malty, ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania.
5 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, następnie wyjazd do Sliemy i spacer po Valletcie, ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania. Wieczorem gry i zabawy.
6 DZIEŃ Zajęcia językowe w klasach, następnie wyjazd do Trzech Miast - Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem,
ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania. Wieczorem integracja na plaży.
7 DZIEŃ Wyjazd na Gozo, zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem, Dwejra – widok na malownicze Azure Window, zwiedzanie Victorii, stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay, ćwiczenia językowe w trakcie zwiedzania. Wieczorem: spacer i plażowanie.
8 DZIEŃ Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.


Poszczególne punkty obu programów mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat osiemnastu przez rodziców lub osoby upoważnione.

Cena zawiera:

- przelot samolotem na trasie Warszawa – Malta – Warszawa
- zakwaterowanie u rodzin maltańskich - 7 noclegów
- wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
- ćwiczenia językowe w terenie
- opieka pedagogiczna
- ubezpieczenie AXA NNW, KL i bagaż

 

Cena nie zawiera:

Dodatkowej obowiązkowej opłaty 190€ (płatnej na miejscu) i zawierającej;
- 16 lekcji języka angielskiego w klasach, każda lekcja trwa 45 minut
- test kwalifikacyjny
- materiały do nauki
- certyfikat ukończenia kursu
- transfer z lotniska na Malcie (w dniu przylotu i wylotu)
- koszt wstępów i realizacji programu zwiedzania

Ponadto dla chętnych;
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% całkowitej ceny imprezy
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych – 115zł
- gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80zł
- dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegetariańska, bezglutenowa i inne – na zapytanie ) – 120zł

Uwagi dodatkowe

TRANSPORT

Przelot Warszawa – Malta – Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi Air Malta; dopuszczalny limit bagażu głównego – 20 kg, bagażu podręcznego - 7 kg. Aktualny rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem. Uwaga! W trakcie przelotu nie zapewniamy posiłku!

Sugerowane kieszonkowe 8-10 €/dzień

NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

 • ważny paszport lub dowód osobisty
 • legitymację szkolną
 • zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale
 • kieszonkowe (sugerujemy zabrać ok. 8-10€ na dzień)
 • mały podręczny plecak
 • wygodne buty
 • nakrycie głowy
 • ręcznik i kosmetyki
 • adaptor do kontaktów elektrycznych
 • aparat fotograficzny
 • krem do opalania z wysokim filtrem (min. 30)
 • obuwie ochronne na plażę
 • notes z długopisem
 • kieszonkowy słownik

 

Lista niezbędnych rzeczy do spakowania

OBÓZ Z NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Nauka języka – organizator ATAS sp. z o.o.

grupa wiekowa: 12-18 lat

Malta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem turystów z całego świata. Przyciąga pięknymi widokami, ciepłym klimatem oraz krystalicznie czystą wodą. Dzięki temu, że angielski jest tam jednym z dwóch języków urzędowych, jest idealnym miejscem na doskonalenie swoich umiejętności językowych. Zapraszamy serdecznie na kolejną już edycję obozu językowego na Malcie, podczas którego łączymy naukę w renomowanej szkole z wypoczynkiem na najpiękniejszych maltańskich plażach oraz zwiedzaniem najciekawszych miejsc na maltańskich wyspach. Dzięki zakwaterowaniu u sprawdzonych rodzin maltańskich, uczestnicy mają szansę poznać życie codzienne Maltańczyków i sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce. Poznaj z nami Maltę!

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów.

WYŻYWIENIE  3 posiłki dziennie
śniadania - płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa
lunch - kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
obiadokolacja - jednodaniowy ciepły posiłek, deser, woda

Atrakcje
Turnus Cena katalogowa Cena aktualna Dostępne miejsca
Miejscowość Miejsce Godzina odjazdu Dopłata
- wyjazd następnego dnia
120