OK-TOURS 2017 - kolonie i obozy letnie, nad morzem, obozy zagraniczne, młodzieżowe, dla dzieci
PYTANIA? DZWOŃ!
(+48) 56 652 12 57
Program:

BUŁGARIA Złote Piaski  16-18 lat


Każdy artysta w ramach wyjazdu spotyka się z  obozowiczami OK TOURS,  gdzie będzie możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt czy też porozmawiania, zadania pytań.  
Dodatkowo spędzicie razem z nimi czas w zależności od preferencji uczestników, jak i również samego artysty. 
Może to być turniej w piłkę, wypad na plażę, może wspólny bifor przed klubem...
Wszystko okaże się na miejscu w Złotych Piaskach - koniecznie sprawdź !

Pamiętajcie, że specjalne spotkania z gwiazdami będą dostępne tylko dla obozowiczów OK TOURS!
Jestesmy również organizatorem koncertów, które odbywać się będą w klubie Papaya w Złotych Piaskach. 

Ceny koncertów (bilety do kupienia na miejscu):

Tede, Żabson, Quebonafide - 25 BGN (około 54 zł)

Letni Chamski Podryw,  Aleksander Baron - 20 BGN (około 43 zł)

DZIEŃ 1 wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!)

DZIEŃ 2 wyjazd z kraju po rozdzieleniu kierunków: Bułgaria i Grecja w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię

DZIEŃ 3 przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, powitalny spacer po Złotych Piaskach, pierwszy posiłek – lunch, zakwaterowanie od godz. 14;00

DZIEŃ 4-10 W trakcie pobytu – odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zero nudy. Nasza najlepsza kadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. city game, zabawy rekreacyjnosportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców)

DZIEŃ 11 po śniadaniu wykwaterowanie, wyjście do Parku Wodnego (obowiązkowy dla grup nieletnich dodatkowy koszt 115 zł lub 25 €). Po kolacji w hotelu wyjazd do
Polski, przejazd przez Serbię lub Rumunię

DZIEŃ 12 przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach wieczornych przyjazd do Pszczyny. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.
Uwaga! Do większości miast powrót nastąpi po północy następnego dnia!

Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

Cena zawiera:

- transport autokarem LUX (AC, WC, DVD)
- 8 noclegów w hotelu
- wyżywienie zgodnie z ofertą, patrz opis hotelu
- OK Ultraviolet Party
- suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekunów OK TOURS
- ratownika OK TOURS
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
- CD ze zdjęciami z turnusu
- pamiątkowe gadżety od OK TOURS

Cena nie zawiera:

- dopłaty do transportu - patrz rozkład jazdy
- suchego prowiantu w drodze do Bułgarii
- obowiązkowej opłaty za wstęp do Parku Wodnego ostatniego dnia pobytu -115zł lub 25 €
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 25 €
- obowiązkowej opłaty klimatyczno-administarcyjnej 10 €

Uwagi dodatkowe

KAUCJA ZWROTNA

W wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga; pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają już w autokarze, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

W Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie (1 BGN = ok. 0,5 €)
Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 €

Lista niezbędnych rzeczy do spakowania

Złote Piaski - bestsellerowy młodzieżowy kurort do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Jest to najbardziej imprezowy kierunek w naszej ofercie dostępny
w dwóch opcjach - luksusowym autokarem lub szybki przelot samolotem! Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach! Nasza super kadra zapewni Wam mega zabawę! Będzie się działo!

Hotel TINTYAVA***
www.tintyava.com; tel. 0035952355339

grupa wiekowa 16-18 lat

Hotel położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Dodatkowo do naszej dyspozycji jest spory basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami! Odpocząć i opalić się możemy również na słonecznym tarasie czy w hotelowym ogrodzie. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy! Nieopodal dziesiątki barów, klubów i restauracji, które nigdy nie śpią!

POKOJE 3 osobowe ( 2 osobowe + dostawka), z klimatyzacją, balkonem, TV-SAT oraz chłodziarką.
Do naszej dyspozycji restauracja, winda, bar, lobby, WiFi przy recepcji i przy basenie - free!

WYŻYWIENIE

ALL INCLUSIVE - trzy posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze przy basenie, napoje dostępne przez cały dzień.

OK Ultraviolet Party - Tylko z OK Tours!!!

Niezapomniana impreza w świetle ultrafioletowym, zabłyśnij wśród przyjaciół!
Tylko z OK Tours imprezę zaczniemy wyjątkowym biforem razem z animatorami PARTY BOSS!

Podczas bifora otrzymacie specjalne koszulki, które będziecie mieli okazję przemienić w wyjątkowe, imprezowe kreacje. Specjalne fluorescencyjne farby, którymi ozdobicie swoje ciała dodadzą Wam blasku, gdy w klubie zabłyśnie światło ultrafioletowe. Gdy już wszyscy będziemy gotowi, wspólnie wyruszymy do klubu w asyście fotografa i kamerzysty, którzy utrwalą tą wyjątkową noc! W klubie czekać będzie na Was międzynarodowe towarzystwo, fotobudka oraz czerwony dywan i ścianka do zdjęć! Niesamowita noc, a to wszystko w prezencie od OK Tours, czy może być lepiej? ;)

PARK WODNY w Złotych Piaskach - obowiązkowo - 115zł lub ok. 25€
KALIAKRA, wycieczka i plażowanie w Zatoczkach – ok. 17€
VARNA by night – objazd i zakupy + KARTING - ok. 8€/16€
NESEBER + AQUAPARK - ok. 35€
KONSTANCA (Rumunia) - ok. 33€
DYSKOTEKA w Złotych Piaskach - ok. 10 BGN

Atrakcje
Park wodny w Złotych Piaskach

CENA: ok. 25 €
Wycieczka realizowana ostatniego dnia po wykwaterowaniu z hotelu.
Jeden z najpiękniejszych parków wodnych we wschodniej Europie znajdujący się w Złotych Piaskach. Park usytuowany jest na wzgórzu, skąd rozpościera się wspaniały widok na Morze Czarne i cały kurort Złote Piaski. Kompleks wodnego miasteczka - parku jest amfiteatralnie położony, z wodospadem i sztucznym jeziorkiem pośrodku.
Z atrakcji należy wymienić: potężne rury wodne, zjeżdżalnie (dla małych, większych i całkiem dużych dzieci, w tym bardzo szybką, ale bezpieczną „kamikadze”), sztuczną rzekę ze spływem pontonami.
Zaplecze gastronomiczne bardzo urozmaicone (bary z przekąskami, pizzeria).
Inne atrakcje (dodatkowo płatne): strzelnica dla dzieci i dorosłych, szkółka nurkowania, dziecięca skała do wspinania – 3 m (z asekuracją), mini regaty zdalnie sterowane, dziecięca gra „szczęśliwy połów”.

 

Zatoczki, Kaliakra

CENA: ok. 17 €
Przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify.
Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej. Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami.

 

Neseber + Aquapark

CENA: ok. 35 €

Podczas wycieczki zwiedzimy wspaniały Neseber – miasto położone na wyspie, znajdujące się na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Na miejscu mamy czas na zakup pamiątek i posiłek. Następnie będziemy bawić się w jednym najnowszych i najnowocześniejszych na Bałkanach parków wodnych – Aqua Paradise.

WARNA by night + karting

CENA: 8 €/ 16 € z kartingiem

Wyjeżdżamy wieczorem – pierwszym przystankiem jest tor kartingowy. Następnie zwiedzamy Warnę nocą – m.in. zachowane łaźnie rzymskie ( duże i małe ) groby trackie, mauzoleum Władysława Warneńczyka, Cerkiew Katedralna z końca XIX w.Panorama Warny i zatoki warneńskiej ze wzgórza Galata. Powrót do Złotych Piasków ok. 23:00.

KONSTANCA (Rumunia)

CENA: ok. 33

Konstanca to miasto założone przez Greków jako kolonia w VI w p.n.e. miejsce urodzenia Owidiusza. W programie Zwiedzanie starego centrum z przewodnikiem-pilotem ( plac Owidiusza, katedra Piotra i Pawła, meczet ). Przejazd do Muzeum Natury - uczestnictwo w pokazie tresury delfinów, wizyta w akwarium lub planetarium ( do wyboru ) mini-ZOO, ptaszarnia. Po około 2-ch godzinach spacer bulwarem Mamaia, gdzie zobaczymy secesyjny budynek kasyna.

Turnus Uwagi Cena aktualna Dostępne miejsca
Miejscowość Miejsce Godzina odjazdu Dopłata
- wyjazd następnego dnia
225